serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  20.03.2019

Kilka dni temu Paweł Rabiej w wywiadzie dla „DGP” mówił m.in. o ewentualnej adopcji w...

Minęła dwudziesta 

20.03.2019

Kilka dni temu Paweł Rabiej w wywiadzie dla „DGP” mówił m.in. o ewentualnej adopcji w... ROZWIŃ

Kilka dni temu Paweł Rabiej w wywiadzie dla „DGP” mówił m.in. o ewentualnej adopcji w przyszłości dzieci przez pary homoseksualne. Jego słowa wywołały burzę, a politycy PO zaczęli się od nich odcinać. O burzy wokół warszawskiej karty LGBT+ i afirmacji związków jednopłciowych dyskutują Krzysztof Śmiszek (Wiosna), Waldemar Buda (PiS) i Grzegorz Długi (Kukiz'15).

W drugiej części programu do tematu warszawskiej karty LGBT oraz deklaracji „piątki Biedronia na rzecz osób homoseksualnych odnoszą się Maciej Kożuszek („Gazeta Polska”), Rafał Otoka-Frąckiewicz (pitupitu.pl) i Piotr Cywiński („Sieci”).

W Sądzie Okręgowym w Szczecinie rozpoczął się proces w trybie odwoławczym, który szefowi Wojskowego Biura Historycznego prof. Sławomirowi Cenckiewiczowi wytoczył poseł PO Sławomir Nitras. W pierwszej instancji Cenckiewicz został skazany na grzywnę za naruszenie dóbr osobistych polityka Platformy.

Na koniec, jak co środę, wydarzenia ostatnich dni komentował w sprzeczce z Michałem Rachoniem satyryk Jan Pietrzak. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy