serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  19.09.2017

Tomasz Piątek w książce „Macierewicz i jego tajemnice” opisuje rzekome powiązania Antoniego Macierewicza z...

Minęła dwudziesta 

19.09.2017

Tomasz Piątek w książce „Macierewicz i jego tajemnice” opisuje rzekome powiązania Antoniego Macierewicza z... ROZWIŃ

Tomasz Piątek w książce „Macierewicz i jego tajemnice” opisuje rzekome powiązania Antoniego Macierewicza z rosyjską agenturą.
Już w 2007 r. szkoleni przez Rosjan agenci Zastanawiali się jak zdyskredytować człowieka, który zlikwidował ekspozyturę rosyjskiego wywiadu w Polsce czyli WSI. Gośćmi programu są dr hab. Sławomir Cenckiewicz (dyrektor Wojskowego Biura Historycznego), dr Dominik Smyrgała (szef gabinetu politycznego ministra obrony) oraz Witold Gadowski (dziennikarz śledczy).

W programie również rozmowa z Jessikką Aro, fińską dziennikarką opisującą rosyjską „fabrykę trolli”, propagandystów, którzy przez działalność w internecie próbują wpłynąć na opinię publiczną w krajach Europy Zachodniej.

Podłoże serii gwałtów dokonywanych w państwach Unii Europejskiej przez muzułmańskich emigrantów, o której amerykański tygodnik „National Review” napisał „dżihad gwałtów” analizuje ks. prof. Dariusz Oko.

Na koniec o oświadczeni u rzecznika Sądu Najwyższego w sprawie udziału w zaprzysiężeniu sędziego Trybunały Konstytucyjnego Justyna Piskorskiego o bezrefleksyjnej decyzji oraz reformie sądownictwa dyskutują wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik (PiS) i Jan Filip Libicki (PO). ZWIŃ