serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  19.06.2019

– My w coraz większym, stopniu zdajemy sobie sprawę, że realizujemy to, co rozpoczął Lech...

Minęła dwudziesta 

19.06.2019

– My w coraz większym, stopniu zdajemy sobie sprawę, że realizujemy to, co rozpoczął Lech... ROZWIŃ

– My w coraz większym, stopniu zdajemy sobie sprawę, że realizujemy to, co rozpoczął Lech Kaczyński – powiedział prof. Piotr Gliński, wicepremier i minister kultury. – Kiedyś był moment, kiedy Jan Olszewski próbował iść w podobnym kierunku, ale to Lech Kaczyński był autorem tego podstawowego zwrotu. Ja bym powiedział, że jego polityka charakteryzowała się przede wszystkim wielką odwagą w myśleniu i działaniu – dodał.
W drugiej części programu o projekcie Muzeum Westerplatte, pracach archeologicznych na terenie strażnicy i sporze z władzami miasta Gdańska mówi dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku Karol Nawrocki.

Spór prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz z Ministerstwem Kultury w sprawie Muzeum II Wojny Światowej komentują b. opozycjonista Ryszard Majdzik i szef klubu radnych PiS w Radzie Gdańska Kacper Płażyński.

Podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin przyznał się do winy i trafił do tymczasowego aresztu. Pojawiły się sugestie, że jego przyznanie to wynik tortur. W areszcie więźniowie przywitali go okrzykami „wieszaj się”. Sprawę komentuje b. funkcjonariusz CBŚ Jacek Wrona.

Na koniec Michał Rachoń o bieżących wydarzeniach w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy