serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  18.07.2018

– To nie do uwierzenia, że minister finansów może coś takiego powiedzieć. Mówi, że trzy...

Minęła dwudziesta 

18.07.2018

– To nie do uwierzenia, że minister finansów może coś takiego powiedzieć. Mówi, że trzy... ROZWIŃ

– To nie do uwierzenia, że minister finansów może coś takiego powiedzieć. Mówi, że trzy lata podległe mu służby skarbowe nie były w stanie poradzić sobie z podatnikiem, który nie otwierał im drzwi, nie poradził sobie z nim wywiad skarbowy, wiceminister finansów, ale to nie ma żadnego znaczenia, bo nawet gdyby te służby działały prawidłowo, to on zatrudnił by odpowiednich prawników i my byśmy i tak przegrali – mówi o przesłuchaniu byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego szefowa komisji śledczej ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann.

Obywatele RP blokowali Sejm żądając zmian w sądownictwie. W tym czasie do Sądu Najwyższego przyszła Małgorzata Gersdorf, która oznajmiła, że wraca do pracy. Sprawę przejścia sędzi na emeryturę komentowali Andrzej Stankiewicz (onet.pl) i Tomasz Sakiewicz („Gazeta Polska”).

O skandalicznym zachowaniu wobec marszałka seniora Kornela Morawieckiego protestujących w sprawie zmian w sądownictwie przed Sejmem Obywateli RP oraz przesłuchaniu Jana Vincenta Rostowskiego przed komisją ds. Amber Gold dyskutują Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni), Jacek Wilk (Wolność) i Arkadiusz Mularczyk (PiS).

O zadaniach Polskiej Fundacji Narodowej mówi jej nowy szef Filip Rdesiński. ZWIŃ