serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  18.01.2018

Parlament Europejski odłożył w czasie decyzję w sprawie odwołania wiceszefem PE Ryszarda Czarneckiego (PiS) za...

Minęła dwudziesta 

18.01.2018

Parlament Europejski odłożył w czasie decyzję w sprawie odwołania wiceszefem PE Ryszarda Czarneckiego (PiS) za... ROZWIŃ

Parlament Europejski odłożył w czasie decyzję w sprawie odwołania wiceszefem PE Ryszarda Czarneckiego (PiS) za ostre słowa skierowane wobec europosłanki PO Róży Thun, która krytykowała polski rząd zarzucając mu dążenie do dyktatury.

W programie konferencja prezydenta Dudy po debacie RB ONZ. Prezydent Andrzej Duda przebywa z wizytą w USA, gdzie wziął udział w otwartej debacie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. O wizycie głowy państwa za oceanem oraz kryzysie politycznym w opozycji po głosowaniach w sprawie prawa aborcyjnego i atakach na siedzibę PiS w ostatniej manifestacji rozmawiają: Paweł Kobyliński (Nowoczesna), Artur Warzocha (PiS) i Jacek Żalek (Porozumienie).

Rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa Waldemar Żurek znany z krytyki reformy sądownictwa został odwołany z funkcji rzecznika Sądu Okręgowego w Krakowie. To pierwsza decyzja nowej prezes tego sądu Dagmary Pawełczyk-Woickiej. Tymczasem Lech Wałęsa sugeruje, że teczka Kiszczaka obciążająca go jako agenta „Bolka” została spreparowana na polecenie braci Kaczyńskich przez przychylnych mu historyków z IPN. Komentują Karol Gac (Do Rzeczy), Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny) i Piotr Falkowski (Nasz Dziennik).

Polska dostosowała się do wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości i wstrzymała wycinkę drzew w Puszczy Białowieskiej. W programie o relacjach z Komisją Europejską w sprawie ochrony środowiska mówi minister środowiska Henryk Kowalczyk. ZWIŃ