serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  17.07.2018

Z rozczarowaniem światowe media przyjęły szczyt przywódców USA Donalda Trumpa i Rosji Władimira Putina. Amerykanie...

Minęła dwudziesta 

17.07.2018

Z rozczarowaniem światowe media przyjęły szczyt przywódców USA Donalda Trumpa i Rosji Władimira Putina. Amerykanie... ROZWIŃ

Z rozczarowaniem światowe media przyjęły szczyt przywódców USA Donalda Trumpa i Rosji Władimira Putina. Amerykanie krytykują swojego przywódcę, że za miękko podszedł do sprawy wpływania na wynik wyborów prezydenckich, agresji na Ukrainę i aneksji Krymu. Zapowiedział konkurencję na rynku gazowym i skrytykował Nord Strem 2, choć obie strony pozostały we wszystkich kwestiach na swoich stanowiskach. Padają oceny, że na spotkaniu zyskał Putin. Politycy dyskutują również o powrocie do prezes I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf i negowaniu takiej możliwości przez Kancelarię Prezydenta oraz orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ułaskawienia Mariusza Kamińskiego przez głowę państwa. Gośćmi programu są Marta Golbik (PO), Elżbieta Stępień (Nowoczesna), Jarosław Krajewski (PiS), Ireneusz Zyska (Wolni i Solidarni) i Jarosław Sachajko (Kukiz’15).

Dwa różne sposoby świętowania mistrzostwa i wicemistrzostwa świata we Francji i Chorwacji. Na ulicach Paryża doszło do zamieszek wywołanych przez kibiców. Czy miała na to wpływ polityka migracyjna i przyjmowanie nielegalnych migrantów? Ocenia politolog Jacek Raubo (defence24.pl).

W Berlinie odbyły się trójstronne rozmowy Ukrainy, Rosji i Unii Europejskiej w sprawie kontynuacji tranzytu rosyjskiego gazu przez Ukrainę. Na razie wyznaczono jedynie mapę drogową dalszych negocjacji. Rozmowy relacjonuje Cezary Gmyz (korespondent TVP).

Propozycję stworzenia obywatelskiej konfederacji przeciw PiS, bojkot Zgromadzenia Narodowego z okazji 550-lecia parlamentaryzmu oraz tworzenie alternatywnego państwa, spór wokół Sądu Najwyższego oraz kolejne przesłuchanie przed komisją śledczą ds. Amber Gold komentują Wojciech Reszczyński (Sieci) i Karol Gac (Do Rzeczy). ZWIŃ