serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  17.04.2019

Jarosław Kaczyński wysłał do przywódców najważniejszych polskich formacji parlamentarnych zapytanie, czy gwarantują, że w Polsce...

Minęła dwudziesta 

17.04.2019

Jarosław Kaczyński wysłał do przywódców najważniejszych polskich formacji parlamentarnych zapytanie, czy gwarantują, że w Polsce... ROZWIŃ

Jarosław Kaczyński wysłał do przywódców najważniejszych polskich formacji parlamentarnych zapytanie, czy gwarantują, że w Polsce nie zostanie wprowadzona waluta euro. Według prezesa Prawa i Sprawiedliwości powinno się to stać dopiero, jak Polska osiągnie poziom gospodarczy państw Europy Zachodniej. Jednomyślni w kwestii przyjęcia euro nie są liderzy Koalicji Europejskiej, a nawet sam Grzegorz Schetyna. Skąd tak różne opinie? Tę sprawę i krytykę środowisk lewicowych swojego wpisu o deklaracji odbudowy katedry Notre Dame ocenia wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

Maturzyści obawiają się o przystąpienie do egzaminu dojrzałości, W ramach strajku nauczycieli szef Związku nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz grozi brakiem klasyfikacji uczniów. O kryzysie w oświacie i zagrożeniu matur mówi Rafał Ziemkiewicz (Do Rzeczy).

Groźby nauczycieli o nie wystawieniu ocen maturzystom, co uniemożliwi im przystąpienie do matur komentuje wiceminister edukacji Maciej Kopeć.

O autorytecie nauczycieli w dzisiejszej szkole i muzycznych clipach protestujących mówi pedagog prof. Aleksander Nalaskowski.

Dlaczego politycy opozycji i nauczyciele próbują powiązać swoje żądania płacowe z dopłatami do małych gospodarstw z funduszy europejskich ocenia Bogdan Pęk (PiS).

Na koniec o bieżących wydarzeniach Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy