serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  17.01.2017

„Do Rzeczy” podało informację, że Nowoczesna i PO miały gotowe skargi do międzynarodowych trybunałów w...

Minęła dwudziesta 

17.01.2017

„Do Rzeczy” podało informację, że Nowoczesna i PO miały gotowe skargi do międzynarodowych trybunałów w... ROZWIŃ

„Do Rzeczy” podało informację, że Nowoczesna i PO miały gotowe skargi do międzynarodowych trybunałów w dniu rozpoczęcia antyrządowego protestu w Sejmie. Mieli tam wskazywać, iż podejmą wszelkie kroki prawne przeciwko łamaniu konstytucji i praw obywatelskich przez większość rządową. Nowoczesna twierdzi, że to nieprawda. PiS nie ma wątpliwości, że protest antyrządowy był od początku zaplanowany. Gośćmi programu są Dominik Tarczyński (PiS) i Piotr Misiło (Nowoczesna).

W drugiej części programu prośbę o interwencję instytucji europejskich w sprawie protestu w Sejmie oraz wezwaniu Mateusza Kijowskiego przez Zarząd KOD do dymisji komentują Rafał Ziemkiewicz (Do Rzeczy) i Mateusz Baczyński (onet.pl).

Na koniec o apelach o legalizację leczniczej marihuany wystosowanym przez zmarłego w poniedziałek b. rzecznika SLD Tomasza Kality. Kukiz’15 chce odwołania ministra zdrowia, który ma blokować ten projekt. W studio dr Marek Bachański, zwolniony z Centrum Zdrowia Dziecka za terapię dla dzieci z wykorzystaniem oleju z konopi indyjskich. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy