serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  16.07.2018

Prezydenci USA Donald Trump i Rosji Władimir Putin nie powiedzieli wiele po szczycie w Helsinkach....

Minęła dwudziesta 

16.07.2018

Prezydenci USA Donald Trump i Rosji Władimir Putin nie powiedzieli wiele po szczycie w Helsinkach.... ROZWIŃ

Prezydenci USA Donald Trump i Rosji Władimir Putin nie powiedzieli wiele po szczycie w Helsinkach. Politycy skupili się na sprawach bezpieczeństwa światowego, rozbrojeniu w kwestii Korei i Iranu, konflikcie na Ukrainie oraz bezpieczeństwie energetycznym i budowie Nord Strem 2. Obaj przyznali, że stosunki między obu krajami nie były tak złe od lat. Szczyt przełomu nie przyniósł. Ustalenia szczytu komentuje wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk (PiS).

Francja świętuje zdobycie mistrzostwa świata w piłce nożnej na mundialu w Rosji. Podczas fety kibiców doszło do zamieszek. Aresztowano ponad 30 osób. O mundialu, dziwnym zachowaniu szefa Komisji Europejskiej Jeana Clauda Junckera podczas szczytu NATO w Brukseli, bojkocie Zgromadzenia Narodowego z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu oraz alternatywnych obchodach opozycji oraz zaangażowaniu politycznym niektórych sędziów dyskutują Witold Zembaczyński (Nowoczesna) i Tomasz Latos (PiS).

O sukcesie Francji i Chorwacji oraz zamieszki podczas fetowania tytułu mistrzów świata w Paryżu ocenia Adam Kotleszka (komentator sportowy).

Co zyskał Putin na mundialu? Jakie będą konsekwencje dla świata i Polski spotkania Trump-Putin w Helsinkach? Prognozują Olga Doleśniak-Harczuk (Nowe państwo) i Grzegorz Kuczyński (publicysta, autor książki „Jak zabijają Rosjanie?”). ZWIŃ