serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  16.04.2018

– To nie żadne obietnice, tylko propozycje programowe – mówi o pakiecie prorodzinnym przedstawionym przez...

Minęła dwudziesta 

16.04.2018

– To nie żadne obietnice, tylko propozycje programowe – mówi o pakiecie prorodzinnym przedstawionym przez... ROZWIŃ

– To nie żadne obietnice, tylko propozycje programowe – mówi o pakiecie prorodzinnym przedstawionym przez rząd minister rodziny Elżbieta Rafalska. – Do tej pory naszą rzetelność i wiarygodność potwierdziliśmy realizacją wielu programów i zapowiedzi – dodała. Przypomniała tylko podstawowe: przywrócenie wieku emerytalnego, program Rodzina 500+, wprowadzanie stawki godzinowej, podniesienie minimalnych emerytur, podniesienie minimalnego wynagrodzenia.

Sąd w Szczecinie wydał zgodę na aresztowanie sekretarza generalnego PO Stanisława Gawłowskiego. Prokuratura postawiła mu zarzuty korupcyjne w związku z tzw. aferą melioracyjną. Platforma twierdzi, że to polityczne wykorzystanie sprawy i rozpoczęcie kampanii wyborczej. Adwokat Gawłowskiego Roman Giertych zapowiedział odwołanie. Gośćmi programu są Lidia Burzyńska (PiS), Andrzej Kobylarz (Kukiz’15), Ireneusz Zyska (Wolni i Solidarni) i Jan Filip Libicki (PO).

Po ataku USA, Francji i Wielkiej Brytanii na cele w Syrii po ataku chemicznym reżimu Baszara el Asada wspieranego przez Rosję ocenia się, że to początek większego konfliktu i nowej zimnej wojny. W tle swój potencjał militarny z nowoczesnymi myśliwcami prezentują Chiny. Czy może to doprowadzić do globalnego konfliktu? Oceniają dr Ryszard Żółtaniecki (Collegium Civitas) i Radosław Pyffel (Centrun Studiów Polska-Azja). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy