serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  15.05.2019

Gorąca sejmowa debata nad zaostrzeniem kar za przestępstwa seksualne, w tym akty pedofilskie. Wcześniej Grzegorz...

Minęła dwudziesta 

15.05.2019

Gorąca sejmowa debata nad zaostrzeniem kar za przestępstwa seksualne, w tym akty pedofilskie. Wcześniej Grzegorz... ROZWIŃ

Gorąca sejmowa debata nad zaostrzeniem kar za przestępstwa seksualne, w tym akty pedofilskie. Wcześniej Grzegorz Schetyna mówił, że PiS nie poradziło sobie z walka z wykorzystywaniem dzieci. Publikacje prasowe sprzed lat pokazują, że partie skupione w Koalicji Europejskiej bagatelizowały, bądź nawet utrudniały postępowania dotyczące mafii pedofilskich. – Wypowiedzi polityków PO w sprawie zwalczania pedofilii to jedna wielka hipokryzja – stwierdziła wicemarszałek Sejmu i rzecznik PiS Beata Mazurek. Przypomina, że za swoich rządów Platforma odrzuciła projekt zwalczania pedofilii zawierający wprowadzenie rejestru pedofilów. Ocenia również projekt raportu komisji śledczej ds. Amber Gold autorstwa Małgorzaty Wassermann oraz poszerzenie Koalicji Europejskiej o środowiska lewicowe.

Koalicja Europejska poszerzyła się o kolejne lewicowe ugrupowania m.in. Wolne Sądy, Wolność i Równość, KOD i Inicjatywę Polską. O wspólnych postulatach, planach i dalszych działaniach koalicji oraz walce z pedofilią mówi b. premier Jarosław Kalinowski (PSL).

Ataki opozycji na rząd zarzucającej rządzącej większości tylko pozorowane działania w sprawie przestępstw pedofilskich podczas sejmowej debaty nad zaostrzeniem kar za najcięższe przestępstwa komentuje europoseł Ryszard Legutko (PiS).

Dlaczego ujawniona przez tygodnik „Wprost” afera pedofilska z początku lat 2000. Zakończyła się skandalicznie niskimi wyrokami? Co powoduje, że obecnie również pedofile są skazywani na kary w zawieszeniu lub kilkuletnie wyroki? Ocenia Marek Król (Sieci).

Na koniec o bieżących wydarzeniach Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy