serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  13.09.2017

– Decyzje, które są podejmowane w wymiarze sprawiedliwości są mało transparentne. Potwierdza to bardzo wielu...

Minęła dwudziesta 

13.09.2017

– Decyzje, które są podejmowane w wymiarze sprawiedliwości są mało transparentne. Potwierdza to bardzo wielu... ROZWIŃ

– Decyzje, które są podejmowane w wymiarze sprawiedliwości są mało transparentne. Potwierdza to bardzo wielu ludzi i trzeba to reformować – powiedział Arkadiusz Mularczyk (PiS). – Najlepsze prawo zostanie zepsute, jeśli będzie realizowane przez złych ludzi – stwierdził Jerzy Jachnik (Kukiz’15). O konsultacjach partyjnych prezydenta w sprawie reformy sądownictwa dyskutują również Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna) i Krzysztof Paszyk (PSL).

W drugiej części programu polityczny wymiar konsultacji prezydenta z partiami w sprawie reformy sądów oceniają Dorota Kania (TV Republika) i Jerzy Jachowicz (Sieci).

Szef Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker chce połączenia stanowisk swojego i szefa Rady Unii Europejskiej. Czy to oznacza pozbawienie stanowiska Donalda Tuska? Wyjaśnia wiceszef Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki (PiS).

Na koniec o reparacjach wojennych od Niemiec i ich ewentualnym wpływie na relacje polsko niemieckie oraz kampanii informacyjnej w sprawie reformy sądów mówi Maciej Świrski (Polska Fundacja Narodowa). ZWIŃ