serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  13.08.2020

Trzech Polaków zatrzymanych podczas protestów na Białorusi już zostało zwolnionych. Z apelem o dialog i...

Minęła dwudziesta 

13.08.2020

Trzech Polaków zatrzymanych podczas protestów na Białorusi już zostało zwolnionych. Z apelem o dialog i... ROZWIŃ

Trzech Polaków zatrzymanych podczas protestów na Białorusi już zostało zwolnionych. Z apelem o dialog i złagodzenie emocji wystąpili wspólnie prezydenci Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Pojawiają się informacje, że władze zaczęły zwalniać również działaczy białoruskiej opozycji. O sytuacji za naszą wschodnią granicą mówi Arleta Bojke z redakcji zagranicznej TVP.

W jakim kierunku potoczą się protesty na Białorusi? Jak w tej chwili wygląda życie w tym kraju? Czy reżim Aleksandra Łukaszenki się kruszy? Jaka jest rola Polski w tej sytuacji? W dniu oficjalnych obchodów 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej do Polski przyjeżdża sekretarz stanu USA Mike Pompeo, aby podpisać kolejną umową, tym razem na stałą obecność wojsk Amerykańskich w naszym kraju. Jakie to będzie miało znaczenie? Rozmawiają: Waldemar Buda, wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej, Marek Sowa (PO), Paweł Szramka (PSL), Kacper Płażyński (PiS) oraz Dariusz Wieczorek (SLD).

Na koniec o 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej i obchodach Święta Wojska Polskiego dyskutują Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny) i Michał Wróblewski (Wirtualna Polska). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy