serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  13.06.2018

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa...

Minęła dwudziesta 

13.06.2018

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa... ROZWIŃ

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa Timmermansa, aby się przyjrzał przykładowi sądu w Krakowie, gdzie „wszystko wskazuje na to, że działała zorganizowana grupa przestępcza”. O sytuacji w polskim sądownictwie rozmawiają Ewa Stankiewicz (TV Republika) i Ryszard Majdzik, opozycjonista antykomunistyczny.

W ramach programu „Dobry start” od 1 września, na wniosek rodziców, każdy uczeń do 18 roku życia otrzyma 300 zł wyprawki szkolnej. Nowoczesna uważa, że to kupowanie głosów wyborczych. Rząd i lewica oceniają, że to kolejny element polityki rodzinnej i uzupełnieniem programu „Rodzina 500+”. W rozmowie również o debacie o Polsce w Parlamencie Europejskim, słowach premiera o zorganizowanej grupie przestępczej w krakowskich sądach oraz zapowiedzi pozwu wobec szefa rządu. Gośćmi w studio są Jarosław Krajewski (PiS) i Jerzy Wenderlich (SLD).

Gdyby żył Ryszard Kukliński, awansowany pośmiertnie do stopnia generała, miałby 88 lat. O książce „Nieautoryzowana biografia Antoniego Macierewicza” oraz postaci Kuklińskiego mówi autor biografii generała historyk Sławomir Cenckiewicz (Wojskowe Biuro Historyczne).

Wydarzenia polityczne komentuje satyryk Jan Pietrzak. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy