serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  13.06.2018

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa...

Minęła dwudziesta 

13.06.2018

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa... ROZWIŃ

Premier Mateusz Morawiecki powiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej”, że będzie zachęcał wiceszefa KE Fransa Timmermansa, aby się przyjrzał przykładowi sądu w Krakowie, gdzie „wszystko wskazuje na to, że działała zorganizowana grupa przestępcza”. O sytuacji w polskim sądownictwie rozmawiają Ewa Stankiewicz (TV Republika) i Ryszard Majdzik, opozycjonista antykomunistyczny.

W ramach programu „Dobry start” od 1 września, na wniosek rodziców, każdy uczeń do 18 roku życia otrzyma 300 zł wyprawki szkolnej. Nowoczesna uważa, że to kupowanie głosów wyborczych. Rząd i lewica oceniają, że to kolejny element polityki rodzinnej i uzupełnieniem programu „Rodzina 500+”. W rozmowie również o debacie o Polsce w Parlamencie Europejskim, słowach premiera o zorganizowanej grupie przestępczej w krakowskich sądach oraz zapowiedzi pozwu wobec szefa rządu. Gośćmi w studio są Jarosław Krajewski (PiS) i Jerzy Wenderlich (SLD).

Gdyby żył Ryszard Kukliński, awansowany pośmiertnie do stopnia generała, miałby 88 lat. O książce „Nieautoryzowana biografia Antoniego Macierewicza” oraz postaci Kuklińskiego mówi autor biografii generała historyk Sławomir Cenckiewicz (Wojskowe Biuro Historyczne).

Wydarzenia polityczne komentuje satyryk Jan Pietrzak. ZWIŃ