serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  13.03.2018

Co wspólnego ma 300 ml euro wydanych z kart kredytowych PŻM ze stratą 1,6 mld...

Minęła dwudziesta 

13.03.2018

Co wspólnego ma 300 ml euro wydanych z kart kredytowych PŻM ze stratą 1,6 mld... ROZWIŃ

Co wspólnego ma 300 ml euro wydanych z kart kredytowych PŻM ze stratą 1,6 mld dolarów na inwestycjach KGHM w Kanadzie, zablokowanych przez sprzeciw Indian? Czy jest wspólny mechanizm dziwnych inwestycji państwowych firm za rządów PO-PSL? Czy ma to związek z innymi aferami finansowymi z ostatnich lat? Oceniają Dorota Kania (TV Republika), Jerzy Jachowicz (Sieci) i Tomasz Duklanowski (Gazeta Polska).

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska usłyszała nieprawomocny wyrok grzywny za poświadczenie nieprawdy w dokumentach bankowych. Cezary Grabarczyk usłyszał zarzut nielegalnego wejścia w posiadanie pozwolenia na broń. Czy to brutalna zemsta polityczna jak twierdzi opozycja, czy zwykłe wymierzanie sprawiedliwości? Problemy prawne polityków PO oraz nietrafione inwestycje państwowych spółek komentują Iwona Arent (PiS), Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni), Jan Filip Libicki (PO) i Marek Sowa (Nowoczesna).

W Wielkiej Brytanii znaleziono ciało kolejnego rosyjskiego emigranta, który zeznawał przeciwko oligarchom związanym z Władimirem Putinem, po tym jak otruto b. agenta rosyjskich służb Siergieja Skripala. Czy Kreml wysłał płatnych morderców, by pokazać swoją siłę Zachodowi? Gośćmi programu są Łukasz Kister (ekspert ds. bezpieczeństwa) i Piotr Wroński (b. funkcjonariusz służb). ZWIŃ