serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  12.09.2017

Przed komisją śledcza ds. Amber Gold zeznawał prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego zeznania są w...

Minęła dwudziesta 

12.09.2017

Przed komisją śledcza ds. Amber Gold zeznawał prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego zeznania są w... ROZWIŃ

Przed komisją śledcza ds. Amber Gold zeznawał prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego zeznania są w sprzeczności z tym co przed komisją zeznał założyciel piramidy finansowej Marcin P. Gośćmi programu są b. opozycjonista Krzysztof Wyszkowski, Grzegorz Jankowski (Superstacja), Maciej Kożuszek (Gazeta Polska) i Marek Formela (Gazeta Gdańska).

Przed Trybunałem Sprawiedliwości w Luksemburgu odbyło się wysłuchanie stron – Komisji Europejskiej i przedstawicieli Polski – ws. postanowienia o zakazie wycinki w Puszczy Białowieskiej. Komisja zarzuciła polskim władzom, że nie respektują tego postanowienia i wystąpiła o nałożenie kar. Minister środowiska Jan Szyszko odrzucał oskarżenia i złożył wniosek o uchylenie zakazu.

Analiza ekspertów zamówiona przez Sejm jasno wskazuje na to, że Polsce należą się reparacje wojenne od Niemiec. Analiza prawa międzynarodowe, umów i traktatów wskazuje, że nie zrzekliśmy się prawa do odszkodowania za straty wojenne. Komentują Arkadiusz Mularczyk (PiS) i Piotr Misiło (Nowoczesna).

Na koniec szef MSWiA Mariusz Błaszczak o akcji pomocy rządu dla ofiar nawałnicy, która przeszła nad północną Polską oraz ataków opozycji zarzucającej jej brak. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy