– Chyba wszyscy mamy nadzieję na koniec awantury wokół wyborów. Aby kampania wyborcza się zakończyła....

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  12.05.2020

– Chyba wszyscy mamy nadzieję na koniec awantury wokół wyborów. Aby kampania wyborcza się zakończyła....

Minęła dwudziesta 

12.05.2020

– Chyba wszyscy mamy nadzieję na koniec awantury wokół wyborów. Aby kampania wyborcza się zakończyła.... ROZWIŃ

– Chyba wszyscy mamy nadzieję na koniec awantury wokół wyborów. Aby kampania wyborcza się zakończyła. Ja miałem długi czas nadzieję, że uda się zorganizować wybory w terminie konstytucyjnym, który mija 23 maja, ale skoro to nie było możliwe, to trzeba zrobić wszystko, żeby te wybory odbyły się przed końcem kadencji – mówi o szybkich pracach sejmowych nad projektem PiS, umożliwiającym wybory tradycyjne i korespondencyjne na przełomie czerwca i lipca Adam Bielan (Porozumienie).

Awanturę dotyczącą wyborów prezydenckich komentują publicyści, Piotr Gociek (Polskie Radio) i Piotr Lisiewicz (Gazeta Polska).

O co idzie w walce o zorganizowanie wyborów prezydenckich? Oceniają prof. Arkadiusz Jabłoński (socjolog) i dr Andrzej Anusz (politolog).

– Prawo i Sprawiedliwość jest kontynuacją Porozumienia Centrum – powiedział w 30. rocznicę powstania Porozumienia Centrum prezes obu partii Jarosław Kaczyński. Ocenia realia tamtych i dzisiejszych czasów i podobieństwa obu okresów. Projektów budowy nowoczesnego państwa i próby zwalczania ich przez politycznych przeciwników, również przez ataki personalne. ZWIŃ