serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  12.02.2020

Na stronie internetowej CBA udostępniło materiały ze śledztwa dotyczącego willi w Kazimierzu Dolnym. To m.in....

Minęła dwudziesta 

12.02.2020

Na stronie internetowej CBA udostępniło materiały ze śledztwa dotyczącego willi w Kazimierzu Dolnym. To m.in.... ROZWIŃ

Na stronie internetowej CBA udostępniło materiały ze śledztwa dotyczącego willi w Kazimierzu Dolnym. To m.in. raport, protokoły przesłuchań, stenogramy podsłuchanych rozmów telefonicznych. Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn stwierdził, że materiały upublicznione przez CBA wskazują, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy byli faktycznymi właścicielami nieruchomości i to oni podejmowali najważniejsze decyzje dotyczące domu w Kazimierzu Dolnym. Była para prezydencka wystawiając willę na słupa miała ukrywać swój majątek. Sprawę komentują publicyści: Dorota Kania (Telewizja Republika) i Piotr Woyciechowski, ekspert ds. służb specjalnych.

W drugiej części programu o sprawie willi Kwaśniewskich oraz obrażaniu i zakłócaniu wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku dyskutują Marek Dyduch (SLD) i Marcin Horała (PiS).

Brutalizację walki politycznej w kampanii prezydenckiej i hejtowanie prezydenta podczas uroczystości państwowych przez zwolenników opozycji oraz atakowaniu rządzących przy wykorzystaniu sprawy willi Kwaśniewskich komentują politolodzy: dr Maciej Onasz i prof. Mieczysław Ryba.

Na koniec o bieżących wydarzeniach Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy