serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  11.10.2017

– Potrzebna jest decyzja, czy przerywamy patologię i stan niepewności, czy brniemy dalej? – tak...

Minęła dwudziesta 

11.10.2017

– Potrzebna jest decyzja, czy przerywamy patologię i stan niepewności, czy brniemy dalej? – tak... ROZWIŃ

– Potrzebna jest decyzja, czy przerywamy patologię i stan niepewności, czy brniemy dalej? – tak dr hab. Kamil Zaradkiewicz z ministerstwa sprawiedliwości, skomentował proponowane przez resort sprawiedliwości zapisy tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej. Przewidują one rok na złożenie roszczeń i wypłatę rekompensat w ramach możliwości państwa, a także m.in. brak możliwości zwrotu kamienic z lokatorami.

Blisko milion osób obejrzało film „Botoks” Patryka Vegi. Budzi on wiele kontrowersji, ponieważ pokazuje zabiegi aborcyjne. O inspiracjach do nagrania tego obrazu mówi jego reżyser.

Sejm debatuje nad obywatelskim projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę. Zakłada on zakaz handlu przez sklepy wielko powierzchniowe i możliwość działania małych sklepów rodzinnych. Projekt krytykuje liberalna i lewicowa opozycja, Prawo i Sprawiedliwość na początek proponuje wprowadzenie ograniczenia do dwóch niedziel w miesiącu. Czy zakazanie działania galeriom handlowym i supermarketom spowoduje zwolnienia grupowe i spadek przychodów dla państwa? Dyskutują Joanna Lichocka (PiS), Mirosław Suchoń (Nowoczesna), Adam Andruszkiewicz (Kukiz’15) i Czesław Mroczek (PO). Dyskutują również o przekazaniu przez MON dodatkowych materiałów do prokuratury w sprawie katastrofy smoleńskiej. ZWIŃ

Załaduj następne