serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  11.08.2017

– Polska jest demokratycznym państwem, w którym każdy ma prawo do demonstracji, natomiast do kontrmanifestacji...

Minęła dwudziesta 

11.08.2017

– Polska jest demokratycznym państwem, w którym każdy ma prawo do demonstracji, natomiast do kontrmanifestacji... ROZWIŃ

– Polska jest demokratycznym państwem, w którym każdy ma prawo do demonstracji, natomiast do kontrmanifestacji nawołują przedstawiciele opozycji – powiedział Wojciech Skurkiewicz (PiS). – Rozbudzanie emocji przez wystawianie wrogo nastawionych ludzi na ulice jest niebezpieczne i niepotrzebne – stwierdził Marek Jakubiak (Kukiz’15). Policja skierowała do sądu 44 wnioski o ukaranie osób, które miały zakłócać 88. miesięcznicę smoleńską. Sprawę komentuje również Ewa Lieder (Nowoczesna) i Jacek Żalek (Polska Razem).

W drugiej części programu o prawnych możliwościach dochodzenia reparacji wojennych od Niemiec i szansach na ich wyegzekwowanie dyskutują Maciej Świrski (Polska Fundacja Narodowa) i Mec. Stefan Hambura.

O tzw. operacji polskiej NKWD, czyli eksterminacji Polaków mieszkających na terenach bolszewickiej Rosji z rozkazu Stalina mówi prof. Nikołaj Iwanow.

Wielkie ćwiczenia na wojsk rosyjskich Białorusi „Zapad’17”, aktywność na Bałtyku i 8 rosyjskich samolotów bojowych przechwyconych nad państwami bałtyckimi przez polskich i hiszpańskich pilotów w ramach misji Baltic Air Policing.Jakie jest zagrożenie dla państw NATO ze strony Kremla? Wyjaśnia gen. Piotr Błazeusz, szef Zarządu Planowania i Rozwoju Sił Zbrojnych. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy