serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  10.07.2018

Premierzy Polski, Wielkiej Brytanii i kanclerz Niemiec spotkali się w Londynie w sprawie tzw. procesu...

Minęła dwudziesta 

10.07.2018

Premierzy Polski, Wielkiej Brytanii i kanclerz Niemiec spotkali się w Londynie w sprawie tzw. procesu... ROZWIŃ

Premierzy Polski, Wielkiej Brytanii i kanclerz Niemiec spotkali się w Londynie w sprawie tzw. procesu Berlińskiego, aspiracji europejskich państw Bałkanów Zachodnich. Doszło do niego tuż przed szczytem NATO, kiedy prezydent USA Donald Trump krytykuje Niemcy za niskie nakłady na obronność i interesy energetyczne z Rosją. Theresa May ma problemy z Brexitem i dymisją ministrów, Angela Merkel zmaga się z kryzysem koalicyjnym, a Mateusz Morawiercki jest w sporze z Komisją Europejską. O sytuacji na scenie międzynarodowej dyskutują publicysta Ivo Bender i politolog Jerzy Targalski.

Prowokacje podczas spotkań środowisk związanych z PiS oraz zakłócenia spotkań kandydata PiS na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego, prowadzone przez te same osoby związane z KOD i Obywatelami EP, a także o informację z Rosji o braku możliwości rekonstrukcji wraku Tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem oceniają Paweł Lisiecki (PiS), Grzegorz Napieralski (niezrzesz.) i Grzegorz Długi (Kukiz’15).

Na jeziorze w Puszczy Noteckiej, w rejonie chronionym Natura 2000, powstaje ogromny zamek na sztucznej wyspie. Ekolodzy, którzy protestowali przeciwko wycince drzew w Puszczy Białowieskiej, w tym przypadku milczą, a nawet są przychylni tej inwestycji. Jak to jest możliwe? W studio wiceminister środowiska Sławomir Mazurek. ZWIŃ