serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  10.06.2018

Prawo i Sprawiedliwość ma 12 pkt proc. przewagi nad Platformą Obywatelską – wynika z najnowszego...

Minęła dwudziesta 

10.06.2018

Prawo i Sprawiedliwość ma 12 pkt proc. przewagi nad Platformą Obywatelską – wynika z najnowszego... ROZWIŃ

Prawo i Sprawiedliwość ma 12 pkt proc. przewagi nad Platformą Obywatelską – wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Wiadomości” TVP1. Do Sejmu nie dostałaby się Nowoczesna. Wyniki sondażu oraz apel o zaskarżenie Polski do Europejskiego trybunału Sprawiedliwości w związku z reformą sądownictwa i wizytę wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa komentują politycy: Paweł Bejda (PSL), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) i Andrzej Kryj (PiS).

Rafał Trzaskowski na Paradzie Równości, Patryk Jaki w Marszu za Życiem. Kampania przed wyborami samorządowymi trwa. Tym razem jej przedmiotem stał się spór światopoglądowy o prawo do życia od poczęcia i prawa mniejszości seksualnych. Gośćmi programu są politologowie dr Bartłomiej Biskup (UW) i prof. Andrzej Zybała (SGH).

Polska zadeklarowała chęć utworzenia stałej bazy wojsk amerykańskich w naszym kraju. Sceptycznie odnosi się do tego część państwa NATO. Czy taka baza ma szansę powstać? Oceniają Lidia Lemaniak (niezależna.pl) i Konrad Kołodziejski (Sieci). ZWIŃ