serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  08.08.2018

– Nie przypominam sobie, aby na posiedzeniu Komisji Krajowej był urzędujący premier, dyskusja burzliwa choć...

Minęła dwudziesta 

08.08.2018

– Nie przypominam sobie, aby na posiedzeniu Komisji Krajowej był urzędujący premier, dyskusja burzliwa choć... ROZWIŃ

– Nie przypominam sobie, aby na posiedzeniu Komisji Krajowej był urzędujący premier, dyskusja burzliwa choć merytoryczna trwała pięć godzin – powiedział o spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim szef Solidarności Piotr Duda. Ujawnił, że głównymi tematami dyskusji było odmrożenie podwyżek dla sfery budżetowej, płaca minimalna oraz waloryzacja płac.

Konflikt w gdańskim środowisku PO o kandydata na prezydenta Gdańska w wyborach samorządowych. Wcześniej Koalicja Obywatelska wycofała kandydata we Wrocławiu Kazimierza Michała Ujazdowskiego. W Warszawie trwa walka między kandydatami PO i PiS Rafałem Trzaskowskim i Patrykiem Jakim. Jednym z głównych tematów w stolicy jest dzika reprywatyzacja, tymczasem jej główny bohater wychodzi z aresztu za 1 mln zł kaucji. Choć kampania jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęła, to walka o głosy trwa w najlepsze. Gośćmi programu są Jan Mosiński (PiS), Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna), Michał Wypij (Porozumienie) i Grzegorz Długi (Kukiz’15).

Po 10 latach słowa Lecha Kaczyńskiego o agresji Rosji na Gruzję i jej kolejnych zapędach na Ukrainę, państwa bałtyckie i być może Polskę, są nadal aktualne. Rosja wciąż prowadzi wojenną retorykę. Grozi NATO, że rozszerzenie Paktu może doprowadzić do niekontrolowanego konfliktu. O agresywnej polityce Kremla dyskutują Paweł Badzio (Gazeta Obywatelska) i Jerzy Jachowicz (Sieci). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy