serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  08.07.2018

Parlament Europejski i zagraniczne media krytykują Polskę za reformę sądownictwa i cały czas wywierają presję...

Minęła dwudziesta 

08.07.2018

Parlament Europejski i zagraniczne media krytykują Polskę za reformę sądownictwa i cały czas wywierają presję... ROZWIŃ

Parlament Europejski i zagraniczne media krytykują Polskę za reformę sądownictwa i cały czas wywierają presję na nasz kraj. Czy to wynik wychodzenia na samodzielność Polski na arenie międzynarodowej, czy troska o praworządność w naszym kraju? W tym czasie, tuż przed szczytem NATO, prezydent USA skrytykował Niemcy i kanclerz Angelę Merkel, że nie angażuje się finansowo w zapewnienie obronności, a jednocześnie robi interesy z Rosją przez kupowanie surowców energetycznych. W rozmowie również o obchodach „krwawej niedzieli” podczas rzezi wołyńskiej z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i osobnej wizycie Ukraińskiej głowy państwa Petra Poroszenko w Polsce oraz Marszu Równości w Częstochowie i zawiadomieniu o znieważeniu godła przez jego uczestników. Gośćmi w studio są Marta Golbik (PO), Michał Wypij (Porozumienie), Jarosław Sachajko (Kukiz’15) i Dominik Tarczyński (PiS).

O kondycji polskiej gospodarki, kolejnych planach rozwojowych i zmianach w prawie oraz ułatwieniach dla biznesu mówi minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Na koniec zamieszanie wokół reformy Sądu Najwyższego i wykorzystywanie go na scenie międzynarodowej oraz obchody rocznicy zbrodni wołyńskiej komentują Andrzej Potocki (Sieci), Marcin Mamoń (Redakcja publicystyki TVP) i Andrzej Stankiewicz (onet.pl). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy