serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  08.05.2019

Nie milkną komentarze po atakach na Kościół przez Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Liberte!” i...

Minęła dwudziesta 

08.05.2019

Nie milkną komentarze po atakach na Kościół przez Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Liberte!” i... ROZWIŃ

Nie milkną komentarze po atakach na Kościół przez Leszka Jażdżewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Liberte!” i zatrzymania działaczki Obywateli RP podejrzanej o profanację obrazu Matki Boskiej przez doprawienie jej tęczowej aureoli. W ich obronie wypowiadał się szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Z Zachodu napływają z kolei roszczenia wobec Polski za straty wywołane podczas II wojnie światowej. Wypłatę takich odszkodowań wykluczył prezes PiS Jarosław Kaczyński, wskazując, że to Polsce należą się reparacje za straty wojenne od Niemiec. Gośćmi programu są Witold Waszczykowski (PiS) i Jerzy Jachnik (Kukiz’15).

O reparacjach wojennych od Niemiec i Rosji dyskutują Piotr Lisiewicz (gazeta Polska) i Rafał Otoka-Frąckiewicz (telewizjawPolsce.pl).

O roszczeniach środowisk żydowskich i przypisywaniu Polakom współodpowiedzialności za Holocaust mówi Edward Mosberg, polski Żyd, który przetrwał Holocaust.

Relacje polsko-żydowskie oraz sprawę zabójstwa Stanisława Pyjasa i wystawienia mu pomnika komentuje publicysta i były opozycjonista Bronisław Wildstein.

Na koniec o bieżących wydarzeniach Michał Rachoń w sprzeczce z satyrykiem Janem Pietrzakiem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy