serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  07.11.2019

Stany Zjednoczone po 30 latach zlikwidowały obowiązek wizowy dla Polaków. Umowa ta to skutek długiego...

Minęła dwudziesta 

07.11.2019

Stany Zjednoczone po 30 latach zlikwidowały obowiązek wizowy dla Polaków. Umowa ta to skutek długiego... ROZWIŃ

Stany Zjednoczone po 30 latach zlikwidowały obowiązek wizowy dla Polaków. Umowa ta to skutek długiego procesu negocjacyjnego pomiędzy państwami, zapewniającego ochronę ich interesów. Zdaniem polityków opozycji, nie jest to jednak zasługa żadnej opcji politycznej, prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa, a po prostu sukces „wielu Polek i Polaków”. W rozmowie także o bezpieczeństwie energetycznym oraz zmianach nazw ulic i usuwaniu z nich nazwisk bohaterów. Gośćmi programu są Anna Maria Żukowska (SLD) i Maciej Małecki (PiS).

Na ekrany polskich kin wszedł film „Nieplanowane” o amerykańskim przemyśle aborcyjnym prowadzonej przez Plant Parenthood. Stał się on przyczynkiem do dyskusji nad ochroną życia poczętego. O filozofii aborcyjnej dyskutują Maciej Bodasiński (reżyser i dystrybutor) i Bawer Aondo Aka (filozof).

Decyzję Donalda Tuska dotyczącej rezygnacji z udziału w wyborach prezydenckich i jej wpływ na polska politykę komentują prof. Mieczysław Ryba (KUL) i prof. Henryk Domański (PAN).

O uzasadnieniu swojej rezygnacji z wyborów prezydenckich Donalda Tuska trudnymi decyzjami, które go obciążają oraz zniesieniu wiz do USA mówi euro poseł Adam Bielan (PiS). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy