serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  07.04.2021

Program szczepień, w wyniku którego zaszczepiono już 6,5 mln osób stał się przedmiotem dziwnej dyskusji...

Minęła dwudziesta 

07.04.2021

Program szczepień, w wyniku którego zaszczepiono już 6,5 mln osób stał się przedmiotem dziwnej dyskusji... ROZWIŃ

Program szczepień, w wyniku którego zaszczepiono już 6,5 mln osób stał się przedmiotem dziwnej dyskusji w polskiej przestrzeni publicznej. Jakie zarzuty ma do niego opozycja? Czy w Rzeszowie szczepi się więcej? Jakie refleksje ma Szymon Hołownia na temat swojego szczepienia, który jako pierwszy kwestionował tempo szczepienia? Co Agnieszka Pomaska miała na myśli twierdząc, że Polska zawdzięcza szczepionki innym krajom Unii Europejskiej, głównie Niemcom, a szczepionki są wykorzystywane w celach politycznych? Komentują: Marcin Horała (PiS) i Marek Balt (Nowa Lewica).

W drugiej części programu o wywiadzie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w którym uzależnia trwania koalicji od poparcia Europejskiego Funduszu Odbudowy, czemu sprzeciwia się Solidarna Polska i ewentualnych scenariuszach politycznych. Czy koalicji grozi rozpad? Ocweniają Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska) i prof. Waldemar Paruch (UMCS).

Na koniec kolejne agresywne zachowania Rosji wobec Ukrainy i koncentrację rosyjskich wojsk przy granicy i na Krymie. Co to może oznaczać? Tłumaczy prof. Piotr Grochmalski (Akademia Sztuki Wojennej). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy