serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  06.12.2018

Gdański sąd orzekł, że Lech wałęsa ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za kłamstwa w sprawie odpowiedzialności...

Minęła dwudziesta 

06.12.2018

Gdański sąd orzekł, że Lech wałęsa ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za kłamstwa w sprawie odpowiedzialności... ROZWIŃ

Gdański sąd orzekł, że Lech wałęsa ma przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za kłamstwa w sprawie odpowiedzialności prezesa PiS za katastrofę smoleńską. Dlaczego od lat były prezydent pomawia braci Kaczyńskich i byłych opozycjonistów, którzy dziś stoją po drugiej stronie sceny politycznej? Gośćmi programu są byli opozycjoniści Andrzej Gwiazda i Andrzej Kołodziej.

Jak USA powinny zareagować na atak Rosji na ukraińskie statki w Cieśninie Kerczeńskiej. Co się stanie jeśli Rosja nie odpowie na ultimatum USA i NATO w sprawie przestrzegania umowy o zakazie posiadanie rakiet średniego i pośredniego zasięgu ITF? Prognozuje Grzegorz Kuczyński, autor bloga, Rosyjska V kolumna”.

Ważą się losy istnienia Nowoczesnej. Po przejściu siedmiu posłów do nowego klubu PO-KO istnienie partii stanęło pod znakiem zapytania? Partia pozostała z wielomilionowym długiem. Rozłam w Nowoczesnej wywołał kryzys w Koalicji Obywatelskiej. Jak będzie Wyglądała przyszłość opozycji oceniają Ryszard Czarnecki (PiS) i Jan Filip Libicki (PSL).

Sprawę długów Nowoczesnej, rozpadu Nowoczesnej i sytuację w opozycji komentują Rafał Otoka-Frąckiewicz (pitu-pitu.pl) i Marcin Kożuszek (Gazeta Polska)..

O finansach Nowoczesnej mówią Paweł Piekarczyk (muzyk) i Ryszard Makowski (satyryk). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy