serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  04.10.2021

Wojna hybrydowa, którą prowadzą przeciwko Polsce władze Rosji i Białorusi przynosi nie tylko nasilającą się...

Minęła dwudziesta 

04.10.2021

Wojna hybrydowa, którą prowadzą przeciwko Polsce władze Rosji i Białorusi przynosi nie tylko nasilającą się... ROZWIŃ

Wojna hybrydowa, którą prowadzą przeciwko Polsce władze Rosji i Białorusi przynosi nie tylko nasilającą się presje migracyjną, ale również nasilające się prowokacje, jak podłożenie atrapy ładunku wybuchowego przez białoruskie KGB. Polska będzie współpracować z służbami tureckimi, obraz państw bałtyckich, które mają doświadczenie z ograniczeniem nielegalnej imigracji. Białoruskie, opozycyjne media opublikowały wpisy imigrantów, którzy przyznają, że władze reżimu wysłały ich na śmierć i czują się oszukani. W mediach w obronie imigrantów występują przedstawiciele opozycji i ludzie kultury jak Agnieszka Holland, które przywołują sceny z 2010 r. Komisja Europejska cały czas nie zaakceptowała Krajowego Planu Gospodarczego i wstrzymuje środki dla naszego kraju, domagając się podporządkowania do traktatów europejskich. Gośćmi programu są Jacek Protasiewicz (Europejska Unia Demokratów) i Marcin Horała (PiS).

W drugiej części programu o ataku hybrydowym Białorusi i Rosji na Polskę mówi Piotr Woyciechowski (ekspert ds. bezpieczeństwa) i Adam Borowski (były opozycjonista).

Na koniec w sprawie zarzutów wobec osoby, która rzucała czekoladę i pieluchy dzieciom po drugiej stronie granicy mówią Jerzy Jachowicz (Sieci) i Łukasz Jankowski (Radio Wnet). ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy