serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  04.04.2018

Grzegorz Schetyna zapowiada, że kandydatem w wyborach prezydenckich w 2020 r. będzie Donald Tusk. Jakie...

Minęła dwudziesta 

04.04.2018

Grzegorz Schetyna zapowiada, że kandydatem w wyborach prezydenckich w 2020 r. będzie Donald Tusk. Jakie... ROZWIŃ

Grzegorz Schetyna zapowiada, że kandydatem w wyborach prezydenckich w 2020 r. będzie Donald Tusk. Jakie są sukcesy obecnego szefa Rady Europejskiej w polityce europejskiej i co zrobił dla Polski? Oceniają były szef MSZ Witold Waszczykowski (PiS) i senator niezrzeszony Jan Rulewski.

Platforma twierdzi, że wszystkie afery finansowe z czasów rządów PO-PSL to wytwór propagandy partyjnej PiS i ma na celu przykrycie nagród dla ministrów rządu PiS. Politycy PO uznali, że nie było karuzel VAT, afery hazardowej, przejęcia pieniędzy z OFE, strat za inwestycje w kopalnię w Chile, dzikiej reprywatyzacji w Warszawie, Amber Gold. Jaka jest prawda? Komentują Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska), Andrzej Stankiewicz (onet.pl) i Łukasz Jankowski (Radio Wnet).

Negowanie przez PO afer z czasów ich rządów oraz zapowiedź Tuska powrotu do polskiej polityki w ocenie satyryka Jana Pietrzaka.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił utworzenie Polsko-Amerykańską Izbę Handlową w Waszyngtonie. Jak to wpłynie na relacje gospodarcze i polityczne między obu krajami? Czy to kolejny sygnał wzmocnienia naszego sojuszu? Gośćmi programu są Paweł Borys (prezes Polskiego Funduszu Rozwoju) i Christopher Jamroz (prezes Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie). ZWIŃ