O polityce migracyjnej Unii Europejskiej i zmianie stanowiska w sprawie przymusowej relokacji na skutek stanowiska...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  03.10.2017

O polityce migracyjnej Unii Europejskiej i zmianie stanowiska w sprawie przymusowej relokacji na skutek stanowiska...

Minęła dwudziesta 

03.10.2017

O polityce migracyjnej Unii Europejskiej i zmianie stanowiska w sprawie przymusowej relokacji na skutek stanowiska... ROZWIŃ

O polityce migracyjnej Unii Europejskiej i zmianie stanowiska w sprawie przymusowej relokacji na skutek stanowiska Polski i Grupy Wyszehradzkiej oraz sytuacji w Katalonii po referendum niepodległościowym i podejściu do niej Komisji Europejskiej mówi europoseł Jacek Saryusz-Wolski.

PiS chce przedłożyć swój projekt ustawy, który ma ograniczyć pracę w handlu w niedzielę. To odpowiedź na obywatelski projekt NSZZ Solidarność. Partia rządząca uważa, że niedziela powinna być przeznaczona dla rodziny. Komentują Dorota Arciszewska-Mielewczyk (PiS), Piotr Misiło (Nowoczesna) I Adam Andruszkiewicz (Kukiz’15).

Ulicami miast przeszedł „Czarny protest” w rocznicę „Czarnego marszu” przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Uczestniczki zbierały podpisy pod projektem liberalizującym zakaz usuwania ciąży, choć nie są planowane żadne zmiany w prawie w tym zakresie. W tym samym czasie trwa akcja „Różaniec do granic”, modlitwy w intencji Polski, Europy i świata w obronie przed islamizacją. Która z tych inicjatyw jest dziś bardzie potrzebna? Gościem programu jest Cezary Pazura.

Na koniec o deklaracji Jarosława Kaczyńskiego o braku zgody na pozorne zmiany w ustroju sądowniczym dyskutują Jerzy Jachowicz (Sieci) i Piotr Lisiewicz (Gazeta Polska). ZWIŃ