serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Minęła dwudziesta  03.06.2018

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Centralnym Porcie Komunikacyjnym. Ma on powstać w 2027 r....

Minęła dwudziesta 

03.06.2018

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Centralnym Porcie Komunikacyjnym. Ma on powstać w 2027 r.... ROZWIŃ

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Centralnym Porcie Komunikacyjnym. Ma on powstać w 2027 r. między Warszawą a Łodzią i będzie hubem przesiadkowym dla pasażerów z Europy Wschodniej. „Czy to w ogóle potrzebne?” – pyta na swoim portalu internetowym „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Komentują Agnieszka Ścigaj (Kukiz’15), Marcin Święcicki (PO) i Jarosław Krajewski (PiS).

– To jest port ważny nie tylko dla Polski, lecz także dla NATO. Emerytowany generał Ben Hodges powiedział, że „róbcie go, a wtedy będziemy przerzucać do was oddziały” – powiedział Artur Wróblewski, amerykanista z Uczelni Łazarskiego. O inwestycji w CPK oraz negocjacjach nad budżetem europejskim ze zmniejszonymi środkami dla Europy Środkowo-Wschodniej dyskutuje również ekonomista prof. Zbigniew Krysiak.

O propozycji ogólnopolskiej listy wyborczej Donalda Tuska ze znanymi nazwiskami i kampanii opozycji przeciwko rządowi w instytucjach europejskich dyskutują Adrian Stankowski (gazeta Polska), Karol Gac (Do Rzeczy) i Konrad Kołodziejski (Sieci). ZWIŃ