Tym razem program już z wakacji. Rozpoczynamy optymistycznym. letnim serwisem informacyjny „Z bliska i z...

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Masz wiadomość  odc. 34

Tym razem program już z wakacji. Rozpoczynamy optymistycznym. letnim serwisem informacyjny „Z bliska i z...

Masz wiadomość 

odc. 34

Napisy: polskie dla niesłyszących

Tym razem program już z wakacji. Rozpoczynamy optymistycznym. letnim serwisem informacyjny „Z bliska i z... ROZWIŃ

Tym razem program już z wakacji. Rozpoczynamy optymistycznym. letnim serwisem informacyjny „Z bliska i z daleka”, a w nim m.in. o zbliżającym się MiniTour de Pologne, który już po raz ósmy odbędzie się na początku sierpnia oraz o afrykańskim żółwiu pustynnym, który zadomowił się w Tokio, a także o tym, że na wyspie Uznam można oglądać bajeczne rzeźby z piasku. Jest też intrygującą wiadomość o „egzotycznych zwierzętach” z polskich łąk i lasów, czyli „sobowtóry” mieszkańców dżungli, pustyń i stepów.

W cyklu „Hand made” – kolorowa torba z koszulki.
A czy pamiętacie konkurs na reportera TVP ABC? Wygrał Tymon z Gdańska. W nagrodę poleciał do Tajlandii i przygotował fascynujący reportaż. Teraz Tymon zrobił relację do wakacyjnego wydania „Masz wiadomość” z wybrzeża. Opowiada Wam m.in. o Muzeum Obrony Wybrzeża – miejscu godnym polecenia nie tylko chłopcom i o ...ośmiornicy.
A co zrobić, gdy zaatakuje Was kleszcz lub przydarzy się poparzenie? Pomoc znajdziecie w „wakacyjnym sosie”, czyli naszym SOS!

Latem niektórzy wyjeżdżają, a niektórzy do nas przyjeżdżają i to z konkretnego powodu. Na „Brave Kids” do 4. miast Polski przybędą młodzi artyści z: Angoli, Brazylii, Indii, Estonii, Słowacji… – w sumie dzieci z 17 krajów i 4 kontynentów. Dowiecie się, po co. ZWIŃ