serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Małe jest wielkie  odc. 17 - Glitterhouse Records 1

Glitterhouse Records to obok City Slang i jeszcze kilku innych najważniejsza wytwórnia płytowa w Niemczech....

Małe jest wielkie 

odc. 17 - Glitterhouse Records 1

Glitterhouse Records to obok City Slang i jeszcze kilku innych najważniejsza wytwórnia płytowa w Niemczech.... ROZWIŃ

Glitterhouse Records to obok City Slang i jeszcze kilku innych najważniejsza wytwórnia płytowa w Niemczech. Aktywna od ponad 20 lat jest odpowiedzialna za promocję na europejskim kontynencie 2 bardzo ważnych amerykańskich labeli: SUB POP i AMPHETAMINE REPTILE. Oprócz tego Glitterhouse jest jednoznacznie kojarzony jako europejska przystań The Walkabouts i nieistniejącego już niestety 16 Horsepower. Także w Glitterhouse ukazały się pierwsze nagrania legendarnych MONSTER MAGNET... Kilka ostatnich płyt słynnego australijskiego muzyka Hugo Race'a także firmowanych jest nazwą Glitterhouse.
Obecnie wytwórnia zajmuje się także inną gwiazdą światowej awangardy: Pere Ubu, oraz solowymi nagraniami Davida Thomasa.
Przede wszystkim label ten kojarzony jest z promocją amerykańskiego neo-country, rockowego folku... W katalogu Glitterhouse jest ponad 600 pozycji, które dowodzą, jak różnorodną muzykę może promować garstka zapaleńców w Beverungen.
Wytwórnia wydaje też wiele limitowanych tytułów w serii "Mailorder Only", są to rarytasy koncertowe, studyjne, niecodzienne sesje muzyków, którzy na co dzień nagrywają dla Glitterhouse. Płyt tych nie można znaleźć w sklepach, dostępne są tylko w bezpośrednim mailorderze Glitterhouse oraz zupełnie wyjątkowo w Polsce, w dystrybucji Gusstaff Rec.
W serii tej ukazały się min. nagrania The Walkabouts, Hugo Race, Friends Of Dean Martinez, 16 Horsepower, Chris & Carla, White Birch. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy