serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak „Powinna żyć”

Przez kilkadziesiąt minut nikt z personelu medycznego na oddziale...

Paweł Kaźmierczak „Powinna żyć”

Przez kilkadziesiąt minut nikt z personelu medycznego na oddziale... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak „Powinna żyć”

Przez kilkadziesiąt minut nikt z personelu medycznego na oddziale intensywnej opieki medycznej w szpitalu wojewódzkim nie zauważył, że jedna z hospitalizowanych tu pacjentek, silnie krwawi. Pani Agnieszka straciła niemal trzy litry krwi i wkrótce potem zmarła. Kiedy sprawa trafia do prokuratury ze szpitalnej ewidencji znikają najważniejsze dokumenty związane ze sprawą.


Alina Suworow „Wyrok zaoczny”

Pani Katarzyna i Pan Ryszard zajmowali mieszkanie w poznańskiej kamienicy na ul. Dąbrowskiego… Niedawno kamienica wróciła do spadkobierców przedwojennych właścicieli, a następnie została sprzedana. Od tego czasu opłaty za lokal zaczęły drastycznie wzrastać… tymczasem mąż pani Katarzyny stracił pracę, a ona – zmagała się z przewlekłą chorobą.


Dorota Grabowska „Pogrzebane za życia”

Głodzone, bez wody, zamknięte w małych skrzyniach - to warunki w jakich znaleziono 20 psów w gospodarstwie koło Radzynia Podlaskiego. Zwierzęta uratowano tylko dzięki anonimowemu sygnałowi jaki dotarł do fundacji na rzecz ochrony zwierząt. Jeśli właścicielowi postawiony zostanie zarzut znęcania się nad zwierzętami grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.


Izolda Czmok-Nowak „Kuloodporni”

Kuloodporni to jedyna drużyna na Śląsku, w której grają osoby po amputacji kończyn. Przez futbol rehabilitują się i rozwijają. Niedawno odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo, pokonali aktualnych wicemistrzów Polski. W reportażu poznamy trójkę zawodników Patryka, Wiesława i Łukasza, którzy nie wyobrażają sobie życia bez piłki. ZWIŃ