serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Jakub Ćwirlej, „Gwarancja ceny”

Wielu przedsiębiorców na skraj bankructwa doprowadziły wyrównania do rachunków...

Jakub Ćwirlej, „Gwarancja ceny”

Wielu przedsiębiorców na skraj bankructwa doprowadziły wyrównania do rachunków... ROZWIŃ

Jakub Ćwirlej, „Gwarancja ceny”

Wielu przedsiębiorców na skraj bankructwa doprowadziły wyrównania do rachunków za prąd sięgające kilkuset tysięcy złotych. Umowy podpisali z prężnie działającą firmą energetyczną. Obiecywano im zamrożenie warunków umowy na czas jej obowiązywania, co okazuje się zaplanowanym oszustwem. Niestety, przepisy i powstałe do tego celu instytucje, bardziej chronią w tym względzie indywidualnych odbiorców, a przedsiębiorcy muszą radzić sobie praktycznie sami...

Anna Żakowiecka-Krysiak, „Niech to się wreszcie skończy”

19-letnia Weronika cierpi na niespotykane ataki agresji po udarze mózgu. Nie wiadomo skąd się one u dziewczyny biorą. Rodzina walczy o jej wyleczenie. Stara się zebrać pieniądze na kolejną dawkę komórek macierzystych, które pomagają w hamowaniu ataków.

Justyna Andersz-Rychter, „Gorączka złota”

Co można, a czego nie można, gdy opanuje nas gorączka bursztynowego złota... Trwa debata o zaostrzeniu przepisów dotyczących tego przyjemnego i dochodowego, ale tez często degradującego środowisko sportu, jakim jest zbieranie bursztynów.

Dominik Piechowicz, „Urodziłem się oryginalny”

Mariusz Kędzierski to człowiek – orkiestra. Utalentowany artysta plastyk - jego prace wystawiano w Polsce i za granicą. Wygrał konkurs „Człowiek bez barier”, występuje publicznie jako motywator. I ma do tego pełne prawo, bo w życiu radzi sobie doskonale mimo, że urodził się bez rąk.

Andrzej Tomczak, Głaz”

Epilog. Kolejna udana interwencja dziennikarska, dzięki której udało się znaleźć rozwiązanie sąsiedzkiego konfliktu o drogę, na której leżał wielki głaz... ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy