serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Kup pan dom”

Setki tysięcy złotych trafiło do kieszeni Doroty...

Paweł Kaźmierczak, „Kup pan dom”

Setki tysięcy złotych trafiło do kieszeni Doroty... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Kup pan dom”

Setki tysięcy złotych trafiło do kieszeni Doroty R. , która sprzedaje dom na Dolnym Śląsku. Jeden dom - kilkudziesięciu osobom na raz. Rekordziści stracili blisko dwieście tysięcy złotych. W sumie nabrało się już około dwudziestu osób.

Kamila Gocławska, Daria Kowalska, „Cena piękna”

W Polsce w ostatnich latach coraz prężniej rozwija się rynek beauty. Wstrzykiwanie botoksu i kwasu hialuronowego dla niektórych stało się powszechną praktyką, a nawet fragmentem stylu życia. Prawdziwe kłopoty pojawiają się, gdy zabiegu podejmują się bez odpowiedniego wykształcenia lub zaledwie - po krótkim kursie. Skutki wtedy są opłakane, a leczenie powikłań - kosztowne i czasochłonne albo wręcz niemożliwe.

Agnieszka Gola, „Stał się cud”

Trzy tygodnie po emisji reportażu o braciach Alanie i Olafie, którzy czekali na przeszczep serca, stał się cud - znalazł się dawca. Alan dostał nowe życie, jest już po przeszczepie i czuje się dobrze. Teraz rodzina czeka na serduszko dla Olafa, drugiego z braci.

Justyna Szubert – Kotomska, „W głębi duszy jestem artystą”

Jan - Krzysztof Duda jest arcymistrzem szachowym, który dokonał prawie niemożliwego - pokonał mistrza nr 1 na świecie - genialnego Norwega Magnusa Carlsena. W szkole nie był prymusem, a matematyka wcale nie była jego mocną stroną. Dziś spędza godziny przed szachownicą i przed komputerem, gdzie ma zgromadzone 10 milionów szachowych partii. Poza tym, trenuje jak każdy jeden sportowiec - biega, pływa, skacze, a nawet - podnosi ciężary. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy