serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Ernest Saj, „Gdzie jest prawo?”

Czy łatwo kupić czołg? Udowadniamy, że jedna...

Ernest Saj, „Gdzie jest prawo?”

Czy łatwo kupić czołg? Udowadniamy, że jedna... ROZWIŃ

Ernest Saj, „Gdzie jest prawo?”

Czy łatwo kupić czołg? Udowadniamy, że jedna z firm, która choć ma w zabezpieczeniu przez komornika część sprzętu wojskowego, bez problemu go wysprzedaje. Mimo tego, że sprawy zgłaszane są do prokuratury i sądów, te nic z tym nie robią. Jak to możliwe?

Dominik Piechowicz, „Trędowaci"

Waldemar Dąbrowski jest twórcą pierwszego w Polsce domu readaptacyjnego "Mateusz" dla byłych więźniów. Byli skazańcy dochodzą tu do siebie po wyjściu z więzienia. Mają czas na znalezienie pracy czy mieszkania. Pana Waldemara nazywają tatą natomiast On nie waha się nazywać ich swoimi dziećmi.

Monika Meleń, „Obudź się mamo”

Pani Anita od niemal dwóch lat jest w śpiączce. Według lekarzy, ma jedynie minimalne oznaki świadomości. W domu czeka na nią dwójka małych dzieci, którymi tymczasowo opiekuje się ich babcia. Niestety czas bezpłatnej opieki nad Anitą mija, a jej matki nie stać na dalsze opłacanie ośrodka. Jest bezradna. Ciężką sytuację potęguje pandemia, która uniemożliwiła regularny kontakt z córką.

Justyna Andersz-Rychter, „Bezpieczna gawra”

Jeszcze kilka lat temu nikt się nie spodziewał, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Okaleczone i przez kilkanaście lat trzymane w koszmarnych warunkach niedźwiedzie - nie tylko odnalazły swoje miejsce na ziemi, ale na dokładkę zaczęły kopać najprawdziwsze na świecie gawry. Ich opiekunowie mówią, że to cud, a po cichu zazdroszczą „misiom" tak przestronnych apartamentów na własność. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy