serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Bezkarny”

Młody kierowca śmiertelnie potrąca pieszego i ucieka z miejsca wypadku....

Paweł Kaźmierczak, „Bezkarny”

Młody kierowca śmiertelnie potrąca pieszego i ucieka z miejsca wypadku.... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Bezkarny”

Młody kierowca śmiertelnie potrąca pieszego i ucieka z miejsca wypadku. Potem ukrywa się przed policją. Świadkowie zeznają, że kierowca był kompletnie pijany. Tymczasem, zarówno prokuratura jak i sąd, za sprawcę tragedii uznają nieżyjącego pieszego.


Justyna Burdon, „Lokator”

Mieszkańcy jednego z bloków w Warszawie nie mogą sobie poradzić z uciążliwym sąsiadem. Uciążliwy lokator jest zbieraczem śmieci, Mieszkańcom zafundował smród i robactwo. Władze spółdzielni mieszkaniowej i administracja nie mogą usunąć intruza.


Ernest Saj, „Pasieka na bruk”

Dla Kryspina Osińskiego pasieka to nie tylko hobby, ale Sans życia. W 2008 r. swoje ule postawił na obrzeżach miasta. Dzierżawę miał do 2021 r. Niedawno okazało się, że musi teren opuścić, a ule przenieść. Zastrzeżenia miała gmina, Okazało się, że pobliskie działki należą do burmistrza Kalisza Pomorskiego i decyzji zmieniać nie zamierza.


Alina Suworow, „Idziemy w górę”

Dwa lata temu pokazaliśmy jak młodzi ludzie z Zielonej Góry dostali stary budynek po kotłowni z przeznaczeniem na Dom Dzieci I młodzieży. Zbierali wtedy podpisy pod projektem z budżetu obywatelskiego, Projekt w całości spełnił ich oczekiwania. A do miejsca spotkań nastolatków zaczęli przychodzić seniorzy… ZWIŃ