serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Program zaczynamy od wstrząsających relacji ofiar reżimu Łukaszenki. Choćby, nie wiem jak, milicjanci naprężali mięśnie,...

Program zaczynamy od wstrząsających relacji ofiar reżimu Łukaszenki. Choćby, nie wiem jak, milicjanci naprężali mięśnie,... ROZWIŃ

Program zaczynamy od wstrząsających relacji ofiar reżimu Łukaszenki. Choćby, nie wiem jak, milicjanci naprężali mięśnie, bili pałkami, a zatrzymanych - torturowali - to i tak nie złamią oporu obywateli. Cały świat jest po stronie Białorusinów... No może - z wyjątkiem Rosji. Łukaszenka, co rusz, urządza pokaz siły i brutalności. Skutki takiej polityki są przerażające. To wszystko w reportażu Justyny Burdon.

Czy wyobrażają sobie Państwo życie bez dostępu do bieżącej wody? Przedstawiamy historię starszego małżeństwa, które jest odcięte od wody. Pani Anna i Pan Marian mieszkają na pograniczu dwóch gmin Szczaniec i Trzciel w województwie lubuskim. Na historię o tym „Jak wójt mieszkańcom wodę podłączał” zaprasza autorka reportażu Alina Suworow.

W programie też reportaż Dominika Piechowicza „Trudny start”. Trudny star to sytuacja, z którą borykają się młodzi dorośli, opuszczający domy dziecka. Strach, niepewność, zagubienie to uczucia, które wtedy im towarzyszą.

Będzie też wspaniała artystka Alicja Majewska oczami swoich najbliższych przyjaciółek w reportażu Agnieszki Goli. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy