serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alina Suworow, „Biegła, która zrobiła wrażenie”

Opinia biegłej z Olsztyna doprowadziła do dramatu...

Alina Suworow, „Biegła, która zrobiła wrażenie”

Opinia biegłej z Olsztyna doprowadziła do dramatu... ROZWIŃ

Alina Suworow, „Biegła, która zrobiła wrażenie”

Opinia biegłej z Olsztyna doprowadziła do dramatu całej rodziny. Nie była ani psychologiem, ani psychiatrą, a stwierdziła, że rodzice nie mają predyspozycji do wychowania dzieci. Na podstawie jej niekompetentnej opinii, sąd decydował o losie dzieci. Czy po rozwodzie rodziców mają pozostać z matkami, czy z ojcami. Bywało, że odbierano obojgu rodzicom dzieci. Czy tak ma działać system ochrony rodziny? Oczekiwali byśmy, że biegła będzie osobą kompetentną. Czy tak rzeczywiście było?

Ilona Ptak, „Dofinansowane oszustwo?”

Widzieliście reklamy z kursami językowymi z 80 proc. dofinansowaniem? Nie dajcie się nabrać. Ostrzegamy przed firmą, która podszywa się pod rzekome „dotacje” i metody nauki, które nie istnieją. Sprawa dotyczy nie tylko województwa śląskiego, ale całej Polski. UOKiK gromadzi informacje w sprawie tego oszustwa i czeka na zgłoszenia poszkodowanych, aby wyciągnąć konsekwencje.

Andrzej Tomczak, „Smok i nietoperz”

Opowieść o niezwykłej pani wójt z gminy Sońsk. Za jej sprawą pani Jadwiga i pan Arkadiusz stanęli przed sądem, a wszystko za sprawą cebuli, nietoperzy czy wylewania wody. Kontrowersje budzi również jej deklaracja przejęcia kontroli nad całym światem przez powołanie armii ziejących ogniem smoków.

Dominik Piechowicz, „Juleczka – kuleczka”
Na koniec historia małej Julki i jej nowej mamy. Biologiczna matka ją porzuciła. Jednak znalazła się Ewa. To opowieść o miłości do dziecka cierpiącego na bardzo ciężką chorobę. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy