serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Alina Suworow, „Broniłem dobrego imienia”

Artur Cykowski, strażnik w areszcie śledczym w Zielonej...

Alina Suworow, „Broniłem dobrego imienia”

Artur Cykowski, strażnik w areszcie śledczym w Zielonej... ROZWIŃ

Alina Suworow, „Broniłem dobrego imienia”

Artur Cykowski, strażnik w areszcie śledczym w Zielonej Górze został nieoczekiwanie, bez podania przyczyny, skierowany do komisji lekarskiej. Nigdy nie leczył się psychiatrycznie, miał wzorowy przebieg służby. Zdaniem jego kolegów, podpadł dyrektorowi więzienia, który postanowił się go pozbyć.


Dorota Grabowska, „Oblicza saletry”

Saletra jest niezwykle cennym nawozem w rolnictwie, ale jej niewłaściwe magazynowanie może doprowadzić do tragedii. Kilka miesięcy temu do Polski trafiło kilkadziesiąt ton gruzińskiej saletry amonowej. Z danych przekazanych przez anonimowych informatorów wynika, że w centralnej Polsce nawóz ten jest przechowywany w bardzo dużych ilościach, w nieodpowiednich warunkach, co może doprowadzić do jego wybuchu.


Dorota Kaczor, „Perły ze złomowiska”

Złomowisko jest miejsce składowania starych, zardzewiałych przedmiotów. Są jednak ludzie, którzy dają im drugie życie. Taką pasję mają Jacek i Agnieszka Wyrębkiewicz.


Inka Bogucka, „Uwięzieni”

Wracamy do pań ze Stowarzyszenia „Piękne anioły”. Od lat pomagają dzieciom i im rodzinom lepiej żyć, remontując im pokoje i mieszkania. Tym razem znalazły sojuszników wśród więźniów Zakładu Karnego Kraków-Nowa Huta. ZWIŃ