serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Cena wolności”

300 tys. zł to wysokość kaucji, za którą mury...

Paweł Kaźmierczak, „Cena wolności”

300 tys. zł to wysokość kaucji, za którą mury... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Cena wolności”

300 tys. zł to wysokość kaucji, za którą mury aresztu śledczego opuścił mężczyzna z zarzutem zabójstwa. Za to przestępstwo grozi kara od 8 lat więzienia do dożywocia. Podejrzany Jarosław S. spędził w celi zaledwie 24 dni. Jak mogło do tego dojść?


Anna Świderska, „W matni”

Na początku było miło i sympatycznie. Do czasu, aż Justyna nie zaszła w ciąże i nie zamieszkała ze swoim partnerem. Wtedy zaczęło się bicie i poniżanie. Później było coraz gorzej z groźbami śmierci włącznie. Od 14 lat żyje z córką zastraszana przez byłego męża. Ten pozostaje bezkarny.


Barbara Jendrzejczyk, „Mocniejszy niż Mocarz”

19-letni chłopak, który kupił dopalacze, zaraz po ich zażyciu przewrócił się. Zabrało go pogotowie. Następnego dnia na własną prośbę wypisał się ze szpitala i ponownie sięgnął po narkotyki. Ponownie trafił do szpitala. Tym razem jego organizm nie wytrzymał i po dwóch tygodniach zmarł.


Dominik Piechowicz, „Akcja Kirkut”

Seniorzy z Niemiec w Skwierzynie podjęli się restauracji starych cmentarzy żydowskich - Kirkutów. To z ich strony próba odbudowania dobrych relacji ze społecznością, która zamieszkiwała przed wojną w całej Europie Środkowej i Wschodniej. ZWIŃ