serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Aleksandra Rek, „Trening życia”

Karina Kosturkiewicz obiecała sobie, że jeśli uda się jej...

Aleksandra Rek, „Trening życia”

Karina Kosturkiewicz obiecała sobie, że jeśli uda się jej... ROZWIŃ

Aleksandra Rek, „Trening życia”

Karina Kosturkiewicz obiecała sobie, że jeśli uda się jej wygrać z rakiem, poświęci się pomocy innym ludziom. I tak została koordynatorem chorzowskiego programu „Praca za czynsz”. Dzięki niemu lokatorzy z zadłużeniem mają szansę wyjść na prostą. Dla wielu z nich to ratunek w trudnej sytuacji życiowej.


Andrzej Tomczak, „Benzyna we krwi”

Kilka lat temu pan Grzegorz zbudował replikę wyjątkowego samochodu. Motoryzacją pasjonuje się od dziecka. Swój pierwszy silnik zbudował w wieku 10 lat. Dla niego to jak benzyna dla samochodu. Tymczasem, kiedy przystępował do budowy kolejnego pojazdu, ministerialni urzędnicy wprowadzili zakaz rejestracji tzw. samów, czyli pojazdów własnej konstrukcji. Tym samym odebrali pasję wielu ludziom.


Anna Dąbrowska, „Dom”

Pani Małgorzata prowadzi niewielkie gospodarstwo. Sama wychowuje sześcioro dzieci, w tym troje niepełnosprawnych. Do tego na zdrowiu podupadła jej mama. Teraz obawia się gdzie będzie mieszkała, kiedy przyjdzie zima. Jej poprzedni dom trzeba było zburzyć. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy postanowili pomóc.


Aleksandra Rek, „Flash”

W ostatnim czasie na ulicach Chorzowa pojawiła się tajemnicza postać niczym z komiksów. Jedyne co o niej wiadomo, to to, że pomaga innym… ZWIŃ