serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

„Życie w ruinie”, Paweł Kaźmierczak

Małżeństwo państwa Przybyłów z Dolnego Śląska straciło...

„Życie w ruinie”, Paweł Kaźmierczak

Małżeństwo państwa Przybyłów z Dolnego Śląska straciło... ROZWIŃ

„Życie w ruinie”, Paweł Kaźmierczak

Małżeństwo państwa Przybyłów z Dolnego Śląska straciło dach nad głową. Do tej pory, przez 30 lat, żyli w mieszkaniu na parterze zabytkowej kamienicy. Tak było do czasu, gdy zaczęły pękać ściany, strop, a w końcu zapadła się podłoga. Krystyna P., która sprawuje zarząd nad budynkiem, zakazała jednak lokatorom informowania inspektorów nadzoru budowlanego o sprawie. Jednak emeryci zaalarmowali nadzór, który nakazał im natychmiast opuścić mieszkanie. Dalsze przebywanie w nim zagrażało ludzkiemu życiu oraz zdrowiu. Zarządca, chociaż miał taki prawny obowiązek, nie zaproponował małżeństwu lokalu zastępczego. Ostatecznie państwo Przybyłowie trafili do jednego pokoju, w którym kiedyś mieścił się zakład fryzjerski, gdzie nie ma nawet łazienki.

„Powiesz, że jesteś pedofilem”, Bożydar Pająk

Członkowie grupy „Child Guard Unit Poland” na co dzień pracują, wychowują dzieci, ale prowadzą również inne życie. Zajmują się namierzaniem i demaskowaniem osób, które w internecie usiłują nawiązywać kontakty z dziećmi w celach seksualnych. Przemierzają Polskę, aby schwytać osoby podejrzane o popełnienie czynów o charakterze pedofilskim i oddać je w ręce policji.

„Działalność nieuciążliwa”, Ewa Pocztar

Uciążliwy fetor, hałas i bezradność wobec decyzji sądów sprawiła, że mieszkańcy Jaszczowa koło Lublina postanowili głośno domagać się swoich praw. Twierdzą, że nie są w stanie dłużej mieszkać w swojej miejscowości. Wszystko za sprawą spopielarni ludzkich zwłok, która działa pełną parą pośrodku wsi.

„Okno na miłość”, Monika Meleń

Historia o tym, jak ważna jest bliskość i uczucie spełnienia - dla wszystkich, również dla osób niepełnosprawnych. Dla nich, szczególnie w czasie pandemii, Internet to furtka na świat, dzięki której mogą poznać nowych przyjaciół, a jak się okazuje - znaleźć nawet miłość swojego życia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy