serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Justyna Burdon, „Monitoring to nie dowód”

Każdego dnia obawiają się czy ich dom...

Justyna Burdon, „Monitoring to nie dowód”

Każdego dnia obawiają się czy ich dom... ROZWIŃ

Justyna Burdon, „Monitoring to nie dowód”

Każdego dnia obawiają się czy ich dom jeszcze stoi. Ich nieruchomość, z której się utrzymują z turystyki od 10 lat jest ciągle atakowana przez prześladującego ich wandala. Aby rozwiązać problem i ukarać sprawcę założyli monitoring. Jednak dla policji i prokuratury nagrania z prywatnej kamery nie są wystarczającym dowodem.

Joanna Frydrych, „Autoportret marzeń”

Bohaterką reportażu jest Anna Feliks, która od dziecka zmaga się z nadwagą, wynikającą z bardzo rzadkiej choroby genetycznej o nazwie Willi Prader Soup. Ania, mimo trudności ruchowej realizuje kolejne życiowe plany, będąc wzorem dla innych osób zmagających się z problemem otyłości.

Izolda Czmok-Nowak, „Dobry dotyk”

Nie każdy tak jak one potrafi wyzwalać poczucie wartości prostymi rzeczami. Wolontariuszki z Fundacji Cordis makijażem i zabiegami kosmetycznymi pomagają poprawić samopoczucie ciężko chorym pacjentkom.

Wojciech Królikowski, „Jak Feniks z popiołów”

Dziś wie, że jest potrzebny, choć miał chwile słabości i zwątpienia. Janusz Świtaj był pierwszym człowiekiem w Polsce, który domagał się eutanazji przez zaprzestanie uporczywej terapii. Jednak udało mu się odzyskać sens życia dzięki reportażom tragicznie zmarłej naszej koleżanki Brygidy Frosztęgi-Kmiecik oraz Annie Dymnej i jej Fundacji „Mimo Wszystko”. ZWIŃ