Paweł Kaźmierczak, „Mam na ciebie zlecenie”

Pan Andrzej z Będzina żyje w ciągłym strachu....

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Mam na ciebie zlecenie”

Pan Andrzej z Będzina żyje w ciągłym strachu....

Paweł Kaźmierczak, „Mam na ciebie zlecenie”

Pan Andrzej z Będzina żyje w ciągłym strachu.... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Mam na ciebie zlecenie”

Pan Andrzej z Będzina żyje w ciągłym strachu. Najpierw ktoś podpala jego samochód. Potem, atakują go czterej mężczyźni, cudem udaje mu się zbiec. Ponownie pojawia się człowiek, który wprost mówi, że dostał zlecenie, aby go zabić... Kim jest zleceniodawca? I dlaczego ktoś czyha na życie urzędnika?

Anna Żakowiecka–Krysiak, „Truciciel”

Setki ptaków, wśród nich gatunki chronione, dzika zwierzyna leśna, ale też psy – to ofiary truciciela grasującego w okolicy Drohiczyna. Dlaczego przez 2 lata nikt na to nie reagowały policja i władze samorządowe?

Ernest Saj, „Sejf”

Pan Edward wspólnie z partnerką przenosi się z Warszawy w okolice Goleniowa. Szuka spokoju i w otoczeniu lasu buduje dom. Dochodzi tam do włamania. Ktoś w środku dnia kradnie z budynku 70-kilogramowy sejf. Okradziony podejrzewa, kto mógł pomóc we włamaniu. Ma swoje dowody, ale te nie przekonują prokuratury. Ta umarza postępowanie. Decyzji nie przyjmuje do wiadomości okradziony. Od 5 lat prowadzi własne śledztwo.

Dominik Piechowicz, „Przerwane marzenia”

Podopieczni świetlicy środowiskowej w warszawskiej dzielnicy o złej reputacji opowiadają o sobie, mrocznych wspomnieniach, ale też marzeniach, planach, których realizację przerwała epidemia. Nie tylko nastolatki, ale też seniorzy. Tu znaleźli sens swojego życia.

Bożena Klimus, „Supermen”

Rencista z Katowic, opłacany przez urząd miasta, jest wsparciem dla tamtejszych seniorów. Pomaga w drobnych naprawach, ale przede wszystkim jest też wsparciem dla tych, którym szczególnie doskwiera samotność podczas epidemii koronawirusa.

Justyna Szubert-Kotomska, „Mamo...”
Znani aktorzy o swoich ukochanych mamach w nawiązaniu do Dnia. Mamy. Co chcieli by im powiedzieć? ZWIŃ