serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Monika Skrzypczak, „Pamiętasz mnie?”

Wracamy do bohaterki reportażu sprzed 11 lat, zatytułowanego „Jestem...

Monika Skrzypczak, „Pamiętasz mnie?”

Wracamy do bohaterki reportażu sprzed 11 lat, zatytułowanego „Jestem... ROZWIŃ

Monika Skrzypczak, „Pamiętasz mnie?”

Wracamy do bohaterki reportażu sprzed 11 lat, zatytułowanego „Jestem szczęśliwa, a Ty?”. Izę poznaliśmy, gdy przy jej łóżku gromadzili się ludzie, a ona mimo choroby, mówiła, że dzięki nim jest szczęśliwa. To się zmieniło. Jej dawni przyjaciele poszli własną drogą, a ona czuje się bardzo samotna. Wróciliśmy do Izy, żeby pomóc jej otworzyć małe okienko na świat.

Paweł Kaźmierczak, „Sąsiedzi”

Pani Janina zarzuciła sąsiadom, Jolancie i Bogdanowi Kijkom, że z jej podwórka uprowadzili kilkadziesiąt kur, kaczek i gęsi. Wartość drobiu kobieta wyceniała na ponad 33 tysiące złotych. Śledztwo w tej sprawie, jak i kilku innych, policja umorzyła. Ale potem były kolejne, aż do awantury o płot z finałem w sądzie. Państwo Kijkowie czują się bezradni wobec kolejnych oskarżeń i narastających żądań finansowych ze strony sąsiadki.

Bożydar Pająk, „Przeklęty spadek”

Głośna sprawa żółtego Porsche, wartego kilkaset tysięcy złotych, które gmina Maków wystawić musiała na sprzedaż. Auto trafiło do gminy po śmierci biznesmena, który zostawił 4 mln zł długów. To spowodowało, że nikt ze spadkobierców nie chciał przejęć spadku z takim obciążeniem.

Iwona Tokarska, „Piękna i bestia”

10 pań, które walczą lub już wygrały z nowotworem. Wsiadły do autokaru w Nysie, aby wspólnie dotrzeć tam, gdzie prezentują się najpiękniejsi tego świata – do Paryża. W trakcie prawie 40-godzinnej podróży, panie mocno zżyły się ze sobą i narodziły się nowe przyjaźnie. Chorobę mają z tyłu głowy, ale żyją pełną piersią, bo są pewne, że ujarzmiły bestię. Podczas słynnego Paris Fashion Week nasze bohaterki z blaskiem w oczach, który mają tylko wojowniczki, rzeczywiście wzbudziły prawdziwy aplauz. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy