serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Jestem przestępcą”

Rozpędzony samochód osobowy z impetem uderzył w prawidłowo jadącą...

Paweł Kaźmierczak, „Jestem przestępcą”

Rozpędzony samochód osobowy z impetem uderzył w prawidłowo jadącą... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Jestem przestępcą”

Rozpędzony samochód osobowy z impetem uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówkę. Za kierownicą osobówki siedział kompletnie pijany mężczyzna, który zginął na miejscu. Mimo tego sąd za sprawcę zdarzenia uznał kierowcę ciężarówki. Jak to się stało?


Andrzej Tomczak, „Akademik nad sufitem”

Jedna z warszawskich uczelni w zwyczajnym mieszkaniu w jednej ze stołecznych kamienic zakwaterowała studentów. Ilu? Oficjalnie 13. Liczba mieszkających żaków znacznie przekracza tą deklarowaną przez władzę szkoły. Dla pozostałych lokatorów obecność studentów to istny horror.


Barbara Jendrzejczyk, „Urzędnicza troska”

Pani Agnieszka zajęła zdewastowane mieszkanie. Aby sobie i córce zapewnić godziwe warunki życia poczyniła spore inwestycje i wyremontowała lokal. I wtedy urzędnicy z Zarządu Budynków Mieszkaniowych uznali, że budynek nie nadaje się do zamieszkania i trzeba go natychmiast opuścić. A co z nakładami?


Andrzej Bychowski, „Na ratunek”

Cziper, to niepozorny mały piesek. Historia jego i jego pana jest fascynująca. Dzięki zaangażowaniu Andrzeja pies stał się jednym z tych, które pomagają służbom ratowniczym i policji w odnajdywaniu zaginionych ludzi. ZWIŃ