serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Paweł Kaźmierczak, „Interwencja”

Było jak w sensacyjnym filmie. Policyjny pościg, interwencja policji. Tyle,...

Paweł Kaźmierczak, „Interwencja”

Było jak w sensacyjnym filmie. Policyjny pościg, interwencja policji. Tyle,... ROZWIŃ

Paweł Kaźmierczak, „Interwencja”

Było jak w sensacyjnym filmie. Policyjny pościg, interwencja policji. Tyle, że ta budzi kontrowersje. Właściciele prywatnej posesji w Trzydniku Dużym Kolonii zarzucają funkcjonariuszom wtargnięcie i brutalną nieuzasadnioną interwencję z użyciem gazu łzawiącego wobec bezbronnej gospodyni. Policjanci twierdzą, że próbowali zatrzymać pirata drogowego, a matka chłopaka chciała im w tym przeszkodzić.

Monika Skrzypczak, „Mela”

Historia 3-letniej Amelki, o której zdrowie walczą rodzice. Dziewczynka cierpi na deformację końsko-szpotawą nóżek i brak kości w obu nóżkach oraz rączce. W Polsce nie ma szans na leczenie, które pozwoliło by na jej normalne funkcjonowanie i wyprostowanie kończyn. Jedyna propozycja to amputacja. Uzupełnienie kości oferuje to amerykańska klinika dr Paleya, ale to kosztuje. A NFZ tego nie refunduje. A koszt to setki tysięcy dolarów.

Ernest Saj, „Latarnia”

To symbol Dziwnówka, który jest niemal na każdej widokówce z tego turystycznego miasteczka. Latarnia morska może jednak wkrótce zniknąć. A to za sprawą przetargu na nieruchomość należąca do miasta, a dzierżawioną przez dotychczasowego właściciela latarni. Zgodnie z zapisami umowy, po sprzedaży działki dotychczasowy dzierżawca jest zobowiązany do usunięcia nieoficjalnego symbolu miasta.

Agnieszka Gola, „Z benzyną we krwi”

To historia o pasji człowieka, który w 95 proc. jest sparaliżowany,. Nie przeszkadza mu to jednak realizować swoich życiowych marzeń i jeździć w samochodowych rajdach. I to najwyższej rangi i rywalizować z najlepszymi w tym sporcie. Sebastian Luty ma benzynę we krwi. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy